Apie mus

vilrufas-apie_mus_3Daugiau nei 15 metų patirtis – Mūsų kompanija buvo įkurta 1999 m. Per 15 metų sutelkėme patikimų kompetentingų specialistų komandą. Darbar esame didelė, stipri įmonė.

Mūsų misija – parduoti produktą klientui taip, kad jis liktų patenkintas ir rekomenduotų mūsų įmonę savo pažįstamiems.

Verslo koncepcija – plėtoti prekybą statybų pramonės srityje.

Kokybiški produktai – Mes gaminame ir parduodame plieno lakštus, konstrukcinius plieno gaminius, įvairias tvirtinimo ir hidroizoliacijos medžiagas.
Sujungėme prekybą ir gamybą Lietuvoje. Stengiamės klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją pirkėjui priimtina kaina.

Patikimi partneriai – Ilgai dirbdami sukūrėme tvirtus ryšius su sertifikuotais plieno gamintojais visoje Europoje.
Atstovaujame gerai pasaulyje žinomą gamintoją: Areco.

Partneriškumu grįstas bendravimas su klientu – UAB „Vilrufas “ komanda tiki, kad yra savo klientų vizijos ir verslo dalis, todėl siekia su partneriais bei klientais kurti  konstruktyvų ir draugišką bendradarbiavimą, kuris būtų pagrįstas abipuse nauda. Padaryti daugiau nei numatyta sutartyje – yra musų tikslas.

Profesionalumas – tai ypatingas savo srities išmanymas . Būti profesionaliu- ne tik mūsų komandos tikslas, bet ir gyvenimo bei mąstymo stilius. Esame atviri naujovėms, nuolatos pildome savo žinių bagažą ir tobuliname įgūdžius. Esame savo srities profesionalai, todėl visiškai atsiduodame darbui ir entuziastingai atliekame visas mums pavestas užduotis.

Griežta kokybės kontrolė – esame griežti ir reiklūs savo darbo kokybei ir jo rezultatui, nes tikime, kad tik disciplinuotai ir pastoviai siekdami savo tikslų, galime ne tik nenuvilti klientų lūkesčių, bet ir tapti plieninių stogų ir sienų gamybos lyderiais Lietuvoje

Komandinis darbas – vertiname kiekvieno savo komandos nario profesionalumą, tačiau esame įsitikinę, kad geriausių rezultatų galima pasiekti tik dirbant komandoje. Darbas komandoje išties naudingas, kai susidariusios situacijos sprendimas nėra aiškus ir iškilusiai problemai išspręsti ir išsikeltiems tikslams pasiekti reikalingos įvairiausios idėjos ir bendradarbiavimas. Tikime, kad tokios vertybės, kaip bendradarbiavimas, sugebėjimas įsiklausyti į kito komandos nario partnerio ir kliento nuomonę, pasitikėjimas bei tarpusavio pagarba, yra subrendusios ir rimtiems iššūkiams pasiruošusios įmonės ženklas

Nuolatinis tobulėjimas – būtina sąlyga norint tapti tikrais rinkos lyderiais. Nuolatinis tobulėjimas mūsų komandai leidžia taikyti efektyviausius darbo metodus, neatsilikti nuo naujovių ir savo klientams bei partneriams pasiūlyti inovatyvius sprendimus

 

Atstovaujame švedų įmonę.
Navigacija
×