Stogo dengimas

Stogo dengimas yra atsakingas procesas. Štai kelėtas klaidų, kurias daro pirkėjai

Pirma – tai nekvalifikuotų meistrų pasirinkimas stogų dengimui. Čia dažniausiai daroma klaida, kad dangos pagrindas paruošiamas vienų meistrų, stogo dengimas  – atliekamas kitų meistrų. Tad ypač sunku rasti kaltuosius dėl stogo trūkumų, o jeigu jų atsiranda, vieni kaltina kitus.

Antra klaidą pasirenkant stogo dengimo medžiagas – pačios dangos tiekėjas ar gamintojas. Dažnai renkamasi pagal kainą, nepaisoma dangos sudėties. Juk nuo šių veiksnių tiesiogiai priklauso dangos kokybė, jos atsparumas korozijai, ilgaamžiškumas.

Stogo dengimas plienine danga – yra puikus pasirinkimas, tik savrbu rinktis ES bei Lietuvos standartus atitinkančią produkciją.

Stogo dengimui ypač tinka poliesteriu dengta danga dėl kainos ir kokybės santykio. Ji perkamiausia dėl keleto priežasčių: žinoma, patikima, daug metų yra rinkoje, be to, jos kaina yra dažnam prieinama.

Stogo dengimas poliuretanu dengta danga pastaraisiais metais irgi sparčiai populiarėja . Jos viršutinis padengimas yra du kartus storesnis (50 mikronų), ilgesnis garantinis laikotarpis. Kainos skirtumas
tarp šių dviejų dangų – ganėtinai nedidelis.

Navigacija
×